فرم زیر را پر کنید، تا پاسخ خود درباره " مدت زمان انجام"، "هزینه" و "مدارک لازم" را بروی تلفن همراه به صورت پیامک دریافت نمایید.
 
هزینه ثبت شرکت

تعرفه و هزینه ثبت شرکت و هزینه ثبت تغییرات شرکتها
4.7 (94.29%) 7 votes

هزینه ثبت شرکت

هزینه ثبت شرکت : مورادی که در اینجا ذکر می شود حاوی مطالب مهمی می باشد که در حوزه هزینه ثبت شرکت، برند و … می بایست بدانید.

شما هر گاه قصد خرید یک کالا را دارید می دانید که چه چیزی دارید می خرید، با برند های مختلف آن آشنایی دارید و می دانید که فرق مدل های مختلف آن کالا چیست و همه اینها به دلیل آگاهی و شناخت شما از آن کالا می باشد

تعرفه و هزینه های ثبت شرکت

برای آگاهی از هزینه ثبت شرکت باید بدانید که متاسفانه در حوزه خدمات این شناخت به حد خرید کالا نیست، حال اگر این خدمت یک خدمت حقوقی و مشاوره برای یک خدمت حقوقی مثل ثبت شرکت باشد به دلیل عدم آگاهی در این زمینه قطعا دچار سردرگمی های زیادی خواهید شد.

حالا اگر این این خدمت حقوقی، ثبت یک شرکت یا تغییرات شرکت یا اخذ کد اقتصادی و .. باشد به دلیل اطلاع کم شما در حوزه های حقوقی دچار ابهام زیادی خواهید شد.

متاسفانه و صد افسوس که بسیاری از موسسات خدمات ثبت شرکت از این عدم اطلاع عموم سوء استفاده نموده و اطلاعات غلطی در این حوزه به مشتریان خود می دهند. موضوع تراشی های متعدد، استفاده از الفاظ حقوقی مختلف جهت هزینه تراشی و بزرگ نمایی در انجام امور همچون ” حق الثبت ” ، ” ابطال تمبر” و … همگی از کلماتی هستند که موسسات از طریق آنها برای متقاضیان ثبت شرکت هزینه تراشی نموده و مبالغ هنگفتی بابت هر کلمه به عنوان خدمت در طول انجام کار دریافت می نمایند.

ما در اینجا بنا بر شعار همیشگی خود مبنی بر رعایت اصل شفاف سازی و صداقت در انجام خدمات مواردی را برای شما شفاف می کنیم که بدانید که هزینه ثبت شرکت شامل چه مواردی می باشد تا با اطلاعات بیشتری نسبت به ثبت شرکت خود اقدام نمایید.

تمامی مواردی که در اینجا گفته می شود، جهت هزینه ثبت شرکت از الف یا ی همین ها می باشند و هیچ هزینه دیگری در این حوزه تعریف نشده است و هر موسسه یا فردی هزینه ای خارج از این هزینه های گقته شده در اینجا از شما دریافت نماید، “کذب و غیرواقعی” بوده و شما نباید به راحتی آن را بپذیرید.

موسسه کاج، حتی اگر درخواست ثبت شرکت خود را به موسسه دیگری سپرده باشید، در این حوزه به شما مشاوره رایگان خواهد داد و تاکید می کنیم “به طور رایگان” مشاور شما خواهد بود، یعنی چنانچه درخواست ثبت شرکت خود را به موسسه دیگری هم داده اید ما به طور رایگان مشاور شما جهت افزایش آگهی شما خواهیم بود.

 

هزینه ثبت شرکت مسئولیت محدود

فرآیند ثبت شرکت مسئولیت محدود شامل مراحل ذیل است:

  • ثبت درخواست ثبت شرکت در سامانه و تایید نام و تحویل مدارک به پست:

هزینه های موجود:

  • هزینه درخواست گواهی عدم سوء پیشینه و کپی برابر اصل مدارک ( پرداختی از جانب مشتریان)
  • هزینه تحویل مدارک ثبت شرکت به باجه های پستی منتخب ( پرداختی از طرف موسسه ثبت شرکت)
  • هزینه حق الثبت در اداره  به مبلغ حدودی ۴ هزار تومان
  • هزینه درج آگهی در روزنامه رسمی و کثیرالانتشار ( بسته به نوع فعالیت شرکت از ۱۳۰ الی ۲۰۰ هزار تومان متغییر می باشد)
  • و در نهایت هزینه ثبت شرکت مسئولیت محدود توسط موسسه کاج ۵۵۰ هزار تومان می باشد که که هیچ هزینه دیگری به آن اضافه نخواهد شد.

جهت استعلام سایر هزینه ها لطفا فرم زیر را پر کرده تا شرح هزینه ثبت شرکت و یا هزینه ثبت برند و کارت بازرگانی از طریق تلفن همراه برای شما پیامک شود. ثبت شرکت کاج از جمله شرکت هایی می باشد که تنها هزینه ثبت شرکت را در بازه ۵۰۰ الی ۶۵۰ هزار تومان دریافت می نماید. جهت استعلام تعرفه و هزینه های ثبت شرکت کافیست فرم زیر را پر کنید.

هزینه ثبت شرکت سهامی خاص

هزینه ثبت شرکت سهامی خاص در موسسه کاج تنها ۶۵۰ هزار تومان می باشد که غیر از این هزینه هیچ هزینه ی دیگری را پرداخت نخواهید کرد و این تمامی هزینه شما برای ثبت شرکت سهامی خاص می باشد. هزینه ثبت شرکت سهامی خاص به این دلیل از مسئولیت محدود ۱۰۰ هزار تومان بالاتر است چونکه فرآیند ثبت پیچیده تری دارد.

جهت استعلام سایر موارد کافیست فرم بالا را پر کنید تا در عرض چند دقیقه استعلام قیمت برای شما پیامک گردد.